نتایج جستجو برای عبارت :

پیش به سوی نود وهشت.

سی‌وهشت سال زندان برایت بریده‌اند، یعنی اگر هنوز از اصلاح این نظام دل نبریده‌ای، باید کفاره بدهی.به اندازه‌ی تمام سال‌هایی که در نظام قبلی، پسر حکومت کرد. اما نه یک سال بیشتر. درست مثل ابد و یک روز، یک روز بیشتر. یک شلاق، یک داغ بیشتر. اما نه دارم آدرس غلط می‌دهم اصلا پاک تورم نقطه به نقطه را از آن نظام به این نظام فراموش کرده‌ام. شاید تا پیش از این سال‌های زندانی که در حکم می‌آمد حکم دلار جهانگیری را داشته‌اند، یک مرتبه تقاضای مردم کوچه
یک، دو، سه، چهار، پنج، ...هزارویک، هزارودو، هزاروسه، ...
پس چرا تموم نمی‌شی؟
گاهی وقت‌ها فکر می‌کنم که چطور می‌شه کسی رو که با سی‌وهفت‌هزارونهصدوپنجاه‌وهشت رابطهٔ مختلف به آدم وصل می‌شه از زندگی بیرون کرد.
نمی‌خوای بری؟
خسته‌م کردی!
از همه ببرم که ولت کنم؟ خوب می‌شه اینجوری؟!
اینترنت من وصل شد(مخابرات)
امشب اول آذر نود وهشت...
بماند یادگار در ارشیو این بلاگ
قطعی نت بعد از شش روز........
لیست استان‌های متصل شده به شرح زیر است:(تا صبح 2 آذر)
خراسان شمالی
خراسان جنوبی
گلستان
سمنان
یزد
چهارمحال و بختیاری
همدان
اردبیل
زنجان
ایلام
سالروز استقلال آزادی جمهوری اسلامی به معنی واقعی کلمه راخدمت حضرت امام خامنه ای ولی امرمسلمین جهان ،وشهدای انقلاب وهشت سال دفاع مقدس تمامی انقلابیون عزیز،قوای سه گانه ی نیروهای مسلح تبریک عرض نموده امیدوارم پرچم سبزانقلاب توسط امام خامنه ای به دست صاحبش برسد انشاالله
با افتتاح شدن سد کارون 3 مشکلات زیادی به این روستا وارد شده است رفتن اراضی آبی آنها زیر آب که دولت برای هر متر از این  زمین های آبی 1000 تومان حساب کرده در حالی که خود همین مردم باید برنج کیلو 12000 هزار تومان بخرند ورفتن خانه های آنها زیر آبیکی دیگر از مشکلاته که بی هویتی این روستا شده وباعث چندین دهی شدن این روستا شد از جمله روستای تنگ خشک-پا تل وآب انبار و پرآکنده  شدنشان در شهر ها وروستاهای دیگر که فقط در شهر ایذه صد وهشت خانواده ساکن اند
سلامتو چندروزی که گذشت همه جا سیاه بود استوری، پست، کامنت، جنگ بود و کشتار و شیوندلتنگ اتفاقاتی بودم که دلخوشی از اونا ندارم مثل استوری گذاشتن از رانندگی، عکس گذاشتن از غذا ، برای روزمرگی هایی که شاید به اشتراک گذاشتن اونا برای کا اصلا مهم نباشه. دیدم که گاهی دیدن چیزایی که حتی ازشون بدت میاد میتونه چقد جذاب تر از اخباری باشه که میشنوی.
آرزویی ندارم دیگه جز اینکه مثل اولین بیست و ششم دی ماه برف بیاد، که مثل اون روزا که به من گفتن به هرکی که تا
بیست وهشت سال در یک خانواده شلوغ ،بدون محبت پدر و مادر رشد کردم، جنگیدم و بزرگ شدم . بزرگ شدم ، مستقل شدم و ازدواج کردم.
و الان ده سال بدون عشق، بدون محبت و بدون دلبستگی دارم ادامه میدم. چون نمیخوام به گذشته برگردم. چون ، انگار ، هنوز ، باید به جنگیدن ادامه بدم .دوباره باید بجنگم .
شاید هم من قابلیت دریافت محبت و عشق را نداشته باشم.شاید اینقدر در دوران کودکی و نوجوانی و جوانی سنسورهای عاطفی من کم کار بوده اند که دیگر بلد نیستم محبت کنم و محبت دریا
برای پنجمین سال متوالی بیمه آسیا رتبه اول گروه موسسات بیمه‌ای را کسب کردبیمه آسیا برای پنجمین سال متوالی، رتبه اول گروه موسسات بیمه‌ای شرکت‌های برتر ایران را کسب کرد.به گزارش روابط عمومی بیمه آسیا و بنابر اعلام مرکز رتبه‌بندی شرکت های برتر سازمان مدیریت صنعتی، بیمه آسیا در بیست و یکمین سال رتبه‌بندی شرکت های برتر ایران و در میان 100 شرکت برتر کشور با در نظر گرفتن 33 شاخص وهشت پله صعود، برای پنجمین سال متوالی، رتبه اول گروه موسسات بیمه‌ای
سلام همراهان گرامی
تاریخ نگارش این متن دوم مردادماه نود وهشت هست که امروز اینجا انتشار میدم.
نویسنده معتقد است قرن فعلی، قرن application ها در درمان است. امروزه
Mind Hacking به شما آموزش میدهد که چگونه برنامه ریزی کنید، ذهنتان را شبیه
برنامه نویس کامپیوترازلحاظ کفایت وکارایی وشادی افزایش دهید؛ وامروزه دیگریک
جادو یا ذهن خوانی نیست وبرای آن application طراحی میشود.
حتی برای درمان افسردگی، اختلالات اضطرابی و... هم دنیا درحال طراحی نرم افزار
است. اپلیکیشن ها
Dr.Ahmad Farokhi Hajiabad, [۲۷.۰۸.۱۹ ۱۹:۱۲][Forwarded from Dr.Ahmad Farokhi Hajiabad]شعر نو با عنوان ترانزیت و تقدیم به راهبانان میهن عزیزمان ایران
ترانزیتواژه ای گمنام
میدانی .راه را برای من ساختند .حتی راهی از ابریشم ،یا همان راه ابریشم .ابریشم چرا ?استحکام یا لطافت ?یا شاید حساسیت ، اهمیت ،من سالها دور تولد یافتم .و با تولدم تو  تازه متولد شدی .او را بتو رساندم.تو را به او .عرب را به عجم .عجم را به ترک .ترک را به فرنگ .با خود آوردم .با خودم بردم .تو نفهمیدی ..من گریستم  ،تا تو خ

معرفی کتاب روح مجرد
«روح مجرد» روایتی از زندگی یکی از اولیای بر حق خدا به نام «سیدهاشم حدّاد» است.
«سید محمد حسین حسینی طهرانی» در این کتاب به بیان برخی اسرار بین خود و استادش سیدهاشم حدّاد؛ و همچنین توصیف حالات و نظریات این عارف بزرگ قرن چهاردهم پرداخته است.
«سیدهاشم حدّاد» از راه نعل‌‌بندی تامین معاش می کرد و با این حال تمام سختی‌های زندگی با این عقیده که هرچه هست از معشوق و محبوب الهی می‌آید، برایش آسان بود.
از این عارف بزرگ جز چند نام
بسم الله 

الف: شناسنامه خدیجهحضرت خدیجه پانزده سال قبل از عام الفیل وشصت وهشت سال قبل ازهجرت نبوی در شهر مکه دیده به جهان گشود وپس ازشصت وپنج سال زندگی با شرافت وفضیلت سرانجام در تاریخ دهم رمضان سال دهم بعثت و سه سال قبل ازهجرت رسول خدا به مدینه به لقاءالله پیوست .نام او خدیجه ،و کنیه اش «ام هند» نام پدرش « خویلد ابن اسد » ونام مادرش « فاطمه دخترزائدة بن الاصم»می باشد.1پدر ومادر خدیجه با چند واسطه به « لویّ بن غالب» می رسد که جدّ اعلای پیامبر
گاهی وقتا دلت میخواد تنها باشی ولی باید تو جمع بمونی و یا میخوای کسی یا کسانی باشند ولی هیچکسی نیست.اینجور مواقع کل دنیا دست به دست هم میدن تا که اونی که میخوای نشه.یه چیزی مثل برف وسط پاییز!از همون لحظه وایسادن بی آر تی حدود صد متر پایین‌تر از ایستگاه آتی ساز تا الان که سوار تاکسی تجریش-کرج شدم،حس عجیبی داشتم که احتمالا اسمش فرسودگی باشه.فرسوده عین ژیان مدل شصت‌وهشت سبز.دلم میخواد سرمو بچسبونم به شیشه سرد تاکسی زرد،بدون اینکه هیچ مزخرفی تو
روز پنجشنبه هفدهم بهمن ماه نود وهشت مراسم غباررویی گلزار شهدا ساعت 16 با حضور اماجمعه شهر سجزی ، ائمه جماعات مساجد شهر ،  شهردارو اعضاء شورای اسلامی شهر سجزی ، پرسنل نیروی انتظامی ، نماینده بنیاد شهید بخش کوهپایه ، و اعضاء بسیج های خواهر و برادر شهر سجزی و مزرعه شور و اهالی محترم شهر مزرعه شور و سجزی درمحل گلزار شهدای مزرعه شور برگزار گردید

پیِ نشستنی به انتخابِ بختپائیده سایه‌ها به رهگذار و در هوای ما-که بسته‌ایم به مرگ چنان که بسته‌ایم به سایه‌هایمان-بال می‌گشاید این بازِ شوخ‌میان دو پرواز جا می‌کند اکنون به شانه‌امآری، خلافِ نوشته، قصه آغاز و پایان ندارد؛ برین خاکدان هر چه بینی کهنه‌ست‌(قاسم هاشمی‌نژاد) ‌پ.ن: 
- حالا که مرگمان را، مرگ مردم را انتظار می‌کشند، به قول گلسرخی «باید که قلب ما، سرود و پرچم باشد». برای سیل نود‌وهشت چیزی نمی‌شود نوشت، ما چه می‌دانیم، ما
بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است- اموزش وپرورش از نظر غرب-در غرب اخلاق ازاد است دین ازاد است- فقط درمسائل میفرمایند که حقوق کسی نقض ویاضربه نخورد- دراباطه جنسی سن بالای قانونی باشد هم وغم اموزش درغرب- شناخت خصوصیات فرد وبخصوص هوش وچه کاربرد-مفید میتوان از فرد درجهت دنائی بدست اورد فد تا چه حد میتوان  بارور کرد وز ایشان استفاده کرد همانمطلبی کهاقای ترامپ میرماید مانند گاو شیرده استفاده برود در این زمینه میلیارد ها دلار هزینه کردند ومی
اشتباهاتی که درموقع خرید تصفیه آب مرسوم است
مراحل استاندارد تصفیه آب خانگی شش مرحله به ترتیب : 
      PP-UDF-CTO-memberane-post carbon-mineral
وفیلترهایی مانند UVوORP جنبه اختصاصی داشته ودر موارد خاصی ، باتوجه به نیاز مشتری قابل اضافه شدن به سیستم فوق می باشندولذا عده ای افرادسودجو باهدف جلب توجه مشتریان باهفت وهشت فیلتره خواندن دستگاههای خود قصد فروش محصولات بی کیفیت خودبه قیمتهای بالا می باشد.
-پرداخت پول بیشتر همیشه به منزله ی خریدن محصولی باکیفیت بالا
سلام
ساعت نزدیک سه صبحه
خوابم نمی بره
زبونم در حالتیه که فکر میکنم هر لحظه ممکنه تشنج کنم.
مغز سرم انگار موی رگ هاشم درد میکنه.
امروز خواستم برم بیرون ولی مریضی نذاشت
کل خانوادمون وارد چالش بدی شده اند..
حرف و حال روزهامو به اوناهم نمیتونم بگم.. انگار حرفها و تفکراتم توی ذهنم گره خورده اند...به هر دری میزنن تا تخلیه بشن ولی...
کاش میشد یا طناب به سقف خونه وصل کنم و خودمو اویزون کنم
وقتی بالای سرم برسند که ساعت هاست بدنم یخ کرده..
بی انگیزگی و ناامی
سال نوتون پیشاپیش مبارک مهربانوها و مهر اقاها...
خوب سال 97  هم تموم شد.
سال 97 برام سال عجیب و غریبی بود اتفاقات تلخش کم نبود  اما خوب شاکرم.
اما خوب مهم ترینش فوت پدر بزرگم تو آذر ماه بود.خدا رحمتش کنه.
برای سال بعد یسری تصمیمات دارم 10که دوست دارم انجامشون بدم:
1.قبولی
2.یاد گرفتن حرفه ایی یوگا
3.دیدن دو تا انیمه مورد علاقم
4.دیدن شونصد تا فیلم و سریال
5.شاید کسیو وارد زندگیم کردم
6.خواندن جهادی و فشرده 30 تا کتاب خوب.
7.نوشتن یه عالمه پست روزانه و گستر
آقای بزرگوار، خانم محترم ، درخت نارنج به موقع شکوفه‌هایش را برای شما روی زمین می‌ریزد. بنابراین نیازی نیست جهت کندن بهار با چوب به او آسیب برسانی. 
بهار نارنج، بِهار ماه اَمه مهمون 
عطر اَفشونی کِنده با لب خندون 
بی‌مِنت شه بهار ره دِنه هدیه
سزاوار هسته وه بَوّه چو بارون ؟
ترجمه فارسی 
در فصل بهار، بهار نارنج مهمان ما است 
با لبی خندان کوی و برزن را عطر افشانی می‌کند
بدون منت گل‌هایش را به ما هدیه می‌دهد
آیا سزاوار است که با چوب به او آسی
سال 98 اتفاق های خوب و بدی به همراه داشت ، که تلخیش بیشتر بود برای همه.
اما حقیقتش دلم براش تنگ میشه ، آدم  از دل سختیا رشد میکنه و شکوفا میشه همین خیلی ارزشمنده.
از طرف خانوم دکتر مهربون بیان ، شارمین   جان دعوت شدم به نوشتن هشت لبخند نود وهشتی (:
قطعا از هشتا لبخند بیشتر داشتم تو یک سال ، ولی مهم ترین ها که هنوز شیرینی اون لبخند همراهم هست 
مینویسم.
1- درمان بیماری برادر کوچیکم که سال ها درگیر این بیماری بودیم و لطف خدای مهربون شامل حالمون شد
واق
دیروز،20 دی ماه مصادف با سال گشت شهادت " میرزا تقی خان امیر کبیر" بود.امیر در دی ماه 1230 هجری خورشیدی در حمام فین کاشان به شهادت رسید. میرزا تقی خان در خانه میرزا ابوالقاسم قائم مقام فراهانی رشد یافت. هوش و استعداد ذاتی او باعث شد تا قائم مقام فراهانی او را در کنار خود جای دهد و امور مملکت و سیاست کشور را به او بیاموزد. میرزا تقی خان، پس از مرگ محمدشاه ؛ ناصرالدین شاه را از تبریز به سمت تهران حرکت داد. ناصرالدین شاه هم او را ملقب به امیر نظام (فرمان
چهاردقیقه‌وبیست‌وهشت‌ثانیه از یک خاطرهٔ خوب
(ثبت تجربه شرکت در یک #هیئت_خانگی)

میلاد حضرت علی‌اکبر (علیه السلام) به یک هیئت خانگی دعوت شدیم. پیش از این بسیاری از دوستانم ما را به هیئت‌های خانگی‌شان دعوت کرده‌ بودند ولی به خاطر تعدد گرفتاری‌ها عموما توفیق شرکت نبود. این‌بار اما به لطف خدا توانستیم میهمان برنامۀ داستان‌نویس فرهیخته آقای #مجید_اسطیری و همسر محترمشان باشیم. تجربۀ حضور در این هیئت را در سه بخش گزارش و بررسی می‌کنم: محتوا +
ابوبکر محمّد بن زَکَریای رازی (۲۵۱ ه‍. ق ـ ۳۱۳ ه‍. ق)[۴] همه‌چیزدان،[۵] پزشک، فیلسوف و شیمی‌دان ایرانی[۶][۷][۸] است. رازی آثار ماندگاری در زمینهٔ پزشکی و شیمی و فلسفه نوشته‌است و به‌عنوان کاشف الکل، جوهر گوگرد (اسید سولفوریک)[۹] و نفت سفید[۱۰] مشهور است. وی همچنین دربارهٔ کیهان‌شناسی، منطق و ریاضیات نیز آثاری دارد.[۱۱]درمورد آثار رازی در لغت‌نامهٔ دهخدا آمده‌است: ابن‌الندیم در کتاب «الفهرست» خود تعداد آثار رازی را یک‌صدوشصت‌وهفت و ابوریحا
دوبیتی گیلکی پسانوگرا زئنه شلاق وارؤن خشت̌ پوردَه در وبگاه آپارات
دوبیتی گیلکی پسانوگرا
از: داوود خانی خلیفه‌محله (لنگرودی)
**
زئنه شلاق وارؤن خشت̌ پوردَه
خیابؤن
             خیس‌و‌فانوسؤن دموردَه
دوتَه عاشق
                 یَتـه چتره دَس‌ئـیْـته...
شبأبؤیْ
            لنگروده خؤ ببوردَه

شلمان- بیست‌و‌سوم اردیبهشت نود‌وهشت
دانلود آهنگ جدید امیر تتلو |خلسه + متن آهنگ+پخش آنلاین
♬♪♪♫♪♬
donload ahange jadid tataloo |khalse 
♬♪♪♫♪♬
Download Music By Amir Tataloo |Khalse +Text
اولین بار آهنگ زیبای تتلو بنام خلصه را از رپ-صدا  دانلود کنید

برای دانلود آهنگ امیرتتلو بنام خلصه لطفا به ادامه مطلب مراجعه فرمایید

:برای دانلود با کیفیت مطلوبتان روی لینک های زیر کلیک کنید

پخش آنلاین آهنگ خلسه از تتلو  :

مرورگر شما از Player ساپورت نمی کنددانلود آهنگ

کیفیت متوسط :

کیفیت عالی :  
متن آهنگ ر
دانلود آهنگ جدید امیر تتلو بنامخلسه + متن  + پخش آنلاین
♬♪♪♫♪♬
donload ahange jadid tataloo | khalse 
Download New Music By Amir Tataloo Called Khalse +Text
اولین بار آهنگ زیبای تتلو بنام خلصه را از رپ-صدا  دانلود کنید
♬♪♪♫♪♬
برای دانلود آهنگ جدید تتلو  با نام خلصه لطفا به ادامه مطلب مراجعه فرمایید
برای دانلود آهنگ جدید امیر تتلو - خلسه روی لینک های زیر کلیک کنید

پخش آنلاین آهنگ خلسه تتلو  :

مرورگر شما از Player ساپورت نمی کنددانلود آهنگ

کیفیت متوسط :
کیفیت عالی :  
مسعود زمانی مقدم و صبا حسنوندی
منتشرشده در فصلنامۀ زن و جامعه، دوره دهم، شماره 39، پاییز 1398، صفحات 145 تا 170.
این مقاله با رویکرد کیفی و استراتژی استفهامی به مطالعه‌ی همسرآزاری پرداخته و خشونت خانگی علیه زنان را با توجه به ابعاد فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و روان‌شناختی آن مطالعه کرده است. داده‌های پژوهش با نمونه‌گیری هدفمند و نظری و از طریق مصاحبه‌ی عمیق با پانزده زنِ خانه‌دار 22 تا 45 ساله که در پاییز و زمستان 1395 به روان‌شناسِ مرکز بهداشتِ ی
دانلود آهنگ جدید و زیبای امیر تتلو با نام "خلسه" + تکست آهنگ+پخش آنلاین
donload ahange jadid tataloo -khalse 98
Download New Rap Music By Amir Tataloo -Khalse +Direct Links ,Text
اولین بار آهنگ زیبای تتلو بنام خلصه را از رپصدا  دانلود کنید

تکست رپ خلسه  از امیر تتلو:
♬♪♪♫♪♬
خلصه خلع سلاح قوی اما بی حس
شلوغ اما بی کس قطع جناح
فکر توام هرجا برم من اتفاقا عاشقم اما تو نه
دائما دنبال اینم با چه ترفندی تو رو همراه کنم
یه مثلت ندیدم کاملا حست شبیه من وصله جون منی
آروم قلبم با تو انگار تو
دانلود آهنگ جدید و زیبای امیر تتلو با نام "خلسه" + تکست آهنگ+پخش آنلاین
donload ahange jadid tataloo -khalse 98
Download New Rap Music By Amir Tataloo -Khalse +Direct Links ,Text
اولین بار آهنگ زیبای تتلو بنام خلصه را از رپصدا  دانلود کنید

تکست رپ خلسه  از امیر تتلو:
♬♪♪♫♪♬
خلصه خلع سلاح قوی اما بی حس
شلوغ اما بی کس قطع جناح
فکر توام هرجا برم من اتفاقا عاشقم اما تو نه
دائما دنبال اینم با چه ترفندی تو رو همراه کنم
یه مثلت ندیدم کاملا حست شبیه من وصله جون منی
آروم قلبم با تو انگار تو عز
تاکنون حدود ۴۰ درصد از حجاج مکه را ترک کرده اند

تا امروز حدود ۴۰ درصد از حجاج
شهر مکه را ترک کرده اند که بخشی از آنان در قالب حجاج مدینه بعد عازم
شهر پیامبر (ص) شده و بخشی هم از طریق فرودگاه جده و مدینه به ایران اسلامی بازگشته اند.

به گزارش ایران حج، علی رضا رشیدیان رئیس سازمان حج و زیارت در این رابطه افزود:
بر اساس آمارها تا کنون ۲۳۷ کاروان با جمعیت ۳۴ هزار و ۶۳۱ نفر از حجاج با
۸۰۰ دستگاه اتوبوس بعد از اتمام ایام تشریق تا کنون از مکه منوره خ

مشکهایم کو؟          

مشکهایم کو؟
چه کسی بود  صدا زد  عباس؟   
آشنا بود صدا
مثل نوای غزل مهر پدر
رهبرم تشنه لب است
و
زینب وسجاد  و همه اهل خیام
شب عاشور به  شیدایی یک مرثیه ازپیشانی آل کسا می گذرد
ونوای لبیک
ازحاشیه ی شط فرات جان مرا می توفد
ازپس رایحه  ی بادصبا
بوی هجرت می آید
دین من پراز آواز بقاست
و
کالبدم جام بلا

صبح خواهد شد
و
 ای
بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است- نیم
نگاهی به کتاب  گرا نسنگ قران  کریم – تالیف محقق ودانشمند  جهان اسلام حضرت ایت الله جناب اقای محسن قرائتی
عزیز رحمت الله  علیه- سوره- بشر در طول
تاریخ مداوم دنبال پیش گوئی وپیش بینی – رمز استخاره برای همین  موضوع است- فرانسویان درباره کشورهای مستعمره
انگلستان بسیارخوب عمل کردند وانگلیسی بر ای مستعمره فرانسویان خوب عمل کردند- یک
انگلیسی به مراکش  روی موضوعات خاصی تحقیق
کرده است فیلم ان را بفارسی
دکتر کیوان مزدا در ۳۱
مرداد ۱۳۲۸ در شهرآبادان به دنیا آمد و از ۷ سالگی در فرانسه بزرگ شد. او رشته
پزشکی جراحی ارتوپدی و فلوشیپ جراحی ستون فقرات را در پاریس آموخت و به‌واسطه هوش
و پشتکار فوق‌العاده از مشهورترین جراحان ستون فقرات دنیا شد. دکتر کیوان
مزدا از سال ۱۳۸۶ فعالیت خود را موسسه زنجیره امید ایران آغاز کرد. هرسال ۴ بار
برای ویزیت رایگان کودکان بی‌بضاعت و با بیماری‌های پیچیده به ایران می‌آمد و سالی
دو بار با تیم خود جهت عمل‌های جراحی
جلسه قرآن هفتگی شنبه بیست و سوم آذرماه نود وهشت درمنزل علی حسنی فرزند مرحوم رجبعلی حسنی برگزار گردید
درابتدای جلسه تعدادی از حاضرین حمد وسوره خود را خواندند تا حجت الاسلام جعفری مشکلات قرائت حمد وسوره ی آنها را برطرف نماید و پس از آن حجت الاسلام جعفری درخصوص آداب عیادت از بیمار نکاتی را بیان نمود و درادامه  درخصوص شأن نزول سوره حمد و خصوصیات خواندن سوره حمد مطالبی رابیان نمود ایشان با توجه به احادیثی از معصومین علیهم السلام بیان نمودند :
«
کاروان پیاده روی عاشقان ولایت درهفتمین سال برگزاری با شعار الحسین یجمعنا و با ولایت تا شهادت روز شنبه بیست و هفتم مهرماه سال نود وهشت همچون سالهای کذشته رأس ساعت هفت صبح حرکت خود را با حضور اهالی محترم شهر سجزی و مزرعه شور از درب پایگاه  بسیج میثم تمار مزرعه شور به سمت آستان مقدس امامزاده ابراهیم ابن موسی ابن جعفر علیه السلام خویا شروع نمود 
بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است- چرا ایران به سمت انقلاب اسلامی امد-  اقای الکس دنتورون متقد است کهانسان  همیشه بین مرض ودرمان است لذا بدنبال  منجی ویا طبیب میگردد- ودر مذهب  عدم نجات مربوط میشود به گناه- و عدم ایمان وانسان بدنبال منجی حقیقی در دنیا است ومهب  منجی هم  برای دنیا اس وهم برای اخرت است گناه خارج شدن از قوانین هستی است در مذهب  یکنفس شهوت طلب  ودیگری شیطان است درغیر مذهب شیطان  حذف میشود وجای شیطان انسان شریر مینشیند- انس
بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است- ایتالیا- تعداد  فوتی کورنا  به ده هزار نفر رسیده است ولی تعداد مبتلایان هشتاد هزار نفر هستند که امریکا یکصدهزار نفر  هستند دکتر ها ایتالیا گفتند تنها طرح الف راداریم وطر ح ب ای درکارنیست ولی امیداورند که درجهت کنترول پیش میرونند-چناچه ایتالیا موفق شود اروپا وجهان موفق خواهد شد- ایتالیا اولین کشوری هست که رابطه مسافرتی  را باچین قطع کرد وتمام مسافرینی که از چین امدند قرنطینه کرد ولی شل گرفت- اخیرا خا
سلامت نیوز :مدت زمان زیادی به مراسم خواستگاری اش نمانده بود، اما به سرش زد بینی اش را عمل کند و به کلینیک رفت، کلینیکی که به قتلگاه او تبدیل شد. زیر عمل جراحی تاب نیاورد، بیهوش شد و دیگر نتوانست هوشیار شود.به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزنامه شهروند ، امیر هم به فهرست قربانیان عمل جراحی زیبایی اضافه شد و به طرز مرموزی شبانه قلبش از کار ایستاد. هنوز دلیل اصلی این مرگ تلخ مشخص نیست، تنها چیزی که مشخص است، ایست قلبی و نرسیدن خون به مغز او است. حال
فردین علیخواه می‌نویسد:
«گئورگ زیمل، جامعه‌شناس آلمانی ــ که در اوایل قرن بیستم چشم از جهان فروبست ــ از جمله جامعه‌شناسانی بود که به ساخت تیپ اجتماعی بسیار علاقه داشت. او در آثارش از تیپ خسیس، ولخرج، غریبه، ماجراجو و فقیر نوشت. برای مثال، در توصیف دو تیپِ ”خسیس“ و ”ولخرج“ معتقد بود که خسیس خوشبختی را صرفاً در داشتن پول می‌بیند، بدون آنکه به بهره‌مندی از پول و لذت حاصل از آن فکر کند. در مقابل، آدم ولخرج از لذت فوری که از خرج کردن پول به
بازار گوشی‌های میان رده و پایین رده همچون گذشته داغ است و گوگل قصد ندارد در این عرصه حضور کمرنگی داشته باشد. جزئیات بیشتری از گوگل پیکسل ۳a منشتر شده است و ما از شما دعوت می‌کنیم با تکفارس برای مشروح خبر همراه باشید.
مدتی پیش، پس عرضه گوشی رده پایین پیکسل دوو (Pixel duo)، متوجه شدیم که گوگل قصد دارد سنت سابق خود که رونمایی از دو گوشی در هر بهار بود را بشکند. چندی پیش نیز شایعات تعجب‌برانگیزی منتشر شد که خبر از جایگزینی پیکسل۳a و ۳لایت XL به‌جای گ
قانون باغ

به اقتضای روزهای گرم وسرد درباغ جاها وظروفی
را برای تغذیه حیوانات کوچک ساکن و رهگذر در باغ کار گذاشتم تا در سرما وگرما و بحران
های برودتی و حرارتی آسایش شان را بعنوان سرپرست دیمی باغ، حق ساکنین و مجاورین صیانت
و ادا کنم.

امسال هم بخاطر گرمای هوا برای رفع  تشنگی پرندگان وجانداران کوچک چند کاسه آب در بعضی
از جاهای باغ گذاشتم.

گنجشک ،زنجیرک ، پرستو، قمری، سبز قبا ، زنجره ،سنجاقک
و پروانه  وحتی مارمولک سبز و گاهی وقت ها کبوتر
و هدهد
شراب خمر
نوشته پیش رو توسط وکیل کیفری در خصوص جرم شرب خمر و مجازات شرب خمر و دلایل اثباتی مصرف خمر برای آشنایی شما عزیزان تنظیم گردیده است. تقریبا تمامی اعمالی که در رابطه با شرب خمر امکان وقوع دارد جرم است و مجازات دارد. این جرایم به دو دسته حدی و تعزیری تقسیم می‌شوند. نوشیدن مشروبات الکلی جرم حدی است اما سایر اقدامات مثل حمل، نگهداری، عرضه، فروش جرایم تعزیری هستند.
شرب خمر
جرم شرب خمر و مجازات آن ریشه در فقه اسلامی دارد و جرم شرب خمر یک جرم
بسم الله الرحمن الرحیم- نظریات  شخصی است- برای انکه  تاریخ ایران را میخوانند—میدان فوزیه سابق که امروزه میدان امام حسین علیه السلام نامیده میشود- درسابق مرکز مهاجر نشین تهران بود بیشتر مهاجرین از شمال ایران بودند انها خصلتا شیک پوش بودند کت بلند سبز رنگ یازرد مایل به  قهو ه ای  میپوشیدند کابصیاربلند بوددرکار چوب بودند بسیار کم در  مساجد پیدا میشدند  وغالبا از وضع خود بسیارناراحت بودند- بعد  اهالی  اذربایجان بودند  که کارگر ساختمان واسف
-یک جای کار می لنگه!
راننده تاکسی از آیینه به زن نگاه کرد:
-با من بودین خانم؟
زن شیشه ماشین را داد پایین
-هر گندی ممکنه زده باشن.
راننده اخم کرد.و سرش را به چپ وراست تکان داد:
-با من بودین خانم؟
زن راننده را نگاه کرد:
-با خودم بودم آقا.
مرد از آیینه به زن نگاه کرد:
-فضولی نباشه خانم اما زیاد دیدم که از این گوشیا تو گوششون می چپونن وحرف می زنن که آدم میمونه مردم با خودشون حرف می زنن یا با ما!
-خب بله یه جورایی هم مردم حق دارن و هم شما.
گوشی زن لرزید:
-سلام.
رحیمه پرویزپور بیست‌وهشت‌ساله و متولد روستای ابتر از توابع شهرستان ایرانشهر بلوچستان است. ابتر حدود سه‌هزار نفر جمعیت دارد که بلوچ و اهل تسنن‌ هستند. رحیمه مهندسی کامپیوتر خوانده و گویا از قدیم الفتی دیرینه با کتاب داشته است. می‌گوید وقتی کتاب می‌خواند آرام می‌شود، افق ذهنش گشوده می‌شود و پرندۀ خیالش پر‌و‌بال می‌گیرد. شاید لابه‌لای سطور همین کتاب‌ها بود که اولین بار خواب‌هایی دور و دراز و شیرین برای روستا و مردمانش دید و جسارتی د

برخى محقّقان، آموزه جهانِ پس از مرگ را از اختصاصات ادیان الهى دانسته‏اند که بشر به خودى خود نمى‏توانسته به وجود آن پى برد[1]؛ اما تحقیقات باستان‏شناسى از آثار به دست آمده از نخستین انسان‏هاى شناخته شده در زمین (نئاندرتال‏ها)[2] که غذا و ابزارهاى سنگى در مدفن مردگان قرار مى‏دادند، نشان مى‏دهد که آنان نیز به نوعى حیات جسمانى مرموز و نامعلوم براى مردگان قائل بو
(این متن را در روزهای پایانی بهار 98 نوشتم و امروز در 31 مرداد 98 با سه روز تاخیر و به مناسبت 28 مرداد قصد منشر کردنش را دارم. البته که هیچ کسی این بلاگ را نمی‌بیند ولی به هر حال از آن رو که باب احتمال اصولا بسته نیست شاید این کلمات به عنوان ایده‌ای به درد کسی بخورند)
"آبراهامیان برجسته‌ترین مورخ معاصر ایران است"؛ حتی اگر این نقل قول از محمد مالجو را قبول نداشته باشیم باز نمی‌توانیم منکر اهمیت بی‌بدیل آبراهامیان در تاریخ‌نگاری ایران شویم. او در

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها